www.v-tech.lt
KOMERC. TRANSPORTAS
KOMERCINIS TRANSPORTAS

 

Edmundas mob.tel. +370 68600340  (visoje Lietuvoje)

el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

   V-tech tyrimų ir gamybos grupė jau ilgą laiką bando ir gamina programuojamus galios boksus (PowerBOX) bei modifikuotas programas (chip-tiuningas) įvairių gamintojų autobusams bei mikroautobusams.

     Tai išbandyta ir realu!

 

·        * Variklis lengviau užsives.

·        *  Variklio darbas bus švelnesnis.

·        * Padidės variklio galia ir sukimo momentas, ko pasekoje variklis bus greitesnis ir efektyvesnis. Galia padidės iki +15+25%, o sukimo momentas iki +300÷400 Nm

·        * Sumažės degalų sąnaudos. (-10÷15%)

 

Tai padaryti mes siūlome dviem būdais:

 

   1. Modifikuojant variklio valdymo programą: taip populiariai vadinamas chip-tiuningas. Nuskaitome gamyklinę borto kompiuterio programą ir ją pakeitę pagal užsakovo pageidavimą, įrašome pakeistą atgal į borto kompiuterį.

 

  2. Skaitmeninio modulio PowerBOX-so pagalba: į kuro tiekimo valdymo grandinę pajungiamas skaitmeninis modulis, kuris modifikuoja borto kompiuterio valdymo signalus.

Skaitmeniniame modulyje yra aštuonios skirtingo lygio programos, pasirinkti programą galima savarankiškai.

 

  Kodėl tai Jums naudinga – tarkime Jūsų autobusas vidutiniškai sunaudoja apie 25l/100 km ir per metus nuvažiuoja 150000 km. Modifikavus borto kompiuterio valdymo programą arba sumontavus mūsų siūlomą PowerBOX-są kuro sąnaudos sumažės (-10÷15%), Jūsų investicijos atsipirks per kelis mėnesius, taip pat Jūsų technika bus galingesnė, tuo pačiu mažiau teršdama aplinką.