www.v-tech.lt
Produktai
RTS

    RTS – tai mobilus programavimo įrenginys lengviesiems automobiliams.

 
  Tai įrenginys, kurio pagalba savo automobilio borto kompiuterio variklio valdymo programą  galite keisti patys. RTS įrenginį mes paruošime būtent Jūsų automobiliui. Tai bus padaryta sekančiai: įrenginyje bus įrašyta originali gamintojo programa ir dar dvi modifikuotos programos pagal Jūsų pageidavimą.  

  Pavyzdys:  Pirma modifikuota programa gali būti sportinė, ekstremaliam važiavimui, savaitgalį pasipuikuoti savo automobiliu prieš draugus.

 Antra modifikuota programa gali būti ekonominio važiavimo galimybei, skirta kasdieniniam važiavimui ir tolimoms kelionėms.

  RTS įrenginys, taip pat suteikia galimybę Jums pačiam, be specialaus serviso pagalbos nuskaityti savo automobilio gedimo kodus ir juos įvertinus bei pašalinus gedimus, gedimo kodus ištrinti.

  RTS įrenginys skirtas naujesnės kartos lengviesiems automobiliams.

 

 
CHIP-TIUNINGas

Tai variklio galios didinimas, modifikuojant variklio elektroninę valdymo programą.    Papildoma galia bei didesnis sukimo momentas leidžia savininkui pajusti automobil

į kitokį-   geitesnį, manevringesnį, ir kas ne mažiau svarbu, sunaudojantį mažiau kuro.

       Chip-tiuningas suteikia galimybę išnaudoti variklio resursus, kurie buvo nepanaudoti gamintojo. Masinėje automobilių gamyboje gamintojai neturi galimybės pasiekti maksimalų variklio efektyvumą. Turėdama ilgametę patirtį modernizuojant variklio valdymo programas, bei gaudama begalę prašymų, kompanija V-tech pradėjo tyrimus, o vėliau ir gamybą programų, gerinančių variklio dinamines ir ekonomines savybes.

Skaityti daugiau...
 
DYNO STENDAI

V-tech gamybos skyrius siūlo Jums kilnojamus, bei montuojamus į grindis, stendus automobilių galiai matuoti.

Kodėl mes skaitome savo stendus geriausiais?

  • Įpatingai tikslūs – 5000 realių matavimo kartų per sekundę, tikslumas žymiai mažesnis nei 0,1 AG (remiantis registruota TrueForce II technologija). Tiksliau neįmanoma! 
  • Stendai moduliniai – kaip Lego konstruktorius. Galite įsigyti stendą vienai ašiai, po to įkomplektuoti elektromechaninį stabdį, išplėsti stendą iki 4x4, įmontuoti priedą motociklų galios matavimui. O jei Jums reikia  matuoti 1000-čių AG monstrus? Mes galime tai pagaminti – net iki 1800 AG !
Skaityti daugiau...
 
PowerBOX-ai ir EcoBOX-sai

PowerBOX as     

  Turite gerą automobilį ar įsigijote naują ir norite padidinti jo galią bei sukimo momentą, bet nenorite netekti automobilio garantijos? Mūsų siūlomas elektroninis modulis PowerBOX yra puiki alternatyva  automobilinės programinės įrangos vidinei korektūrai Chip-tuning -ui. Mūsų siūlomas šiuolaikinis elektroninis modulis PowerBOX yra išorės įrenginys jungiamas prie variklio agregatų gamyklinėmis jungtimis, tai supaprastina iki minimumo montažą ir nuėmimą. Tai suteikia galimybę modulį lengvai nuimti prieš automobilio apžiūrą servise ir greitai sumontuoti atgal.

Skaityti daugiau...