www.v-tech.lt
PowerBOX-ai ir EcoBOX-sai

PowerBOX as     

  Turite gerą automobilį ar įsigijote naują ir norite padidinti jo galią bei sukimo momentą, bet nenorite netekti automobilio garantijos? Mūsų siūlomas elektroninis modulis PowerBOX yra puiki alternatyva  automobilinės programinės įrangos vidinei korektūrai Chip-tuning -ui. Mūsų siūlomas šiuolaikinis elektroninis modulis PowerBOX yra išorės įrenginys jungiamas prie variklio agregatų gamyklinėmis jungtimis, tai supaprastina iki minimumo montažą ir nuėmimą. Tai suteikia galimybę modulį lengvai nuimti prieš automobilio apžiūrą servise ir greitai sumontuoti atgal.


PowerBOX -as (jėgos modulis) – tai įrenginys, kurio veikimo principas yra: modifikuoti valdymo signalus tarp daviklių ir borto kompiuterio. Moduliai pagaminti ir suprogramuoti taip, kad jų darbo rezultatas būtų kuo artimesnis Chip-tiuningo rezultatams. PowerBOX -o panaudojimas neretai būna vienintelė išeitis norint atlikti norimas modifikacijas, nes kai kurie borto kompiuteriai nesileidžia perprogramuojami arba  kai variklis valdomas ne mikroprocesoriaus skaitmeniniais o analoginiais signalais. PowerBOX -as tinka daugumai dyzelinių variklių su common rail inžektoriais, su VP siurbliais, su tradiciniai inžektoriais, taip pat ir Toyota D-4D.


Kam PowerBOX -as TDi dyzeliniam varikliui
 

Skaitmeniniai PowerBOX -ai pagaminti įmonės Vtech Tuning skirti dyzelinių variklių galios padidinimui (TDI, HDI, CDI, TDCI, JTD ir t. t.). PowerBOX -ą galime pasiūlyti beveik visiems  šiai dienai gaminamiems dyzeliniams varikliams. Pas mūsų produkcijos platintojus Jūs įsigysite modulį tinkanti jūsų automobiliui. Įmonės Vtech Tuning techniniai sprendimai pastoviai tobulinami ir atnaujinami. Panaudoti techniniai sprendimai užpatentuoti Europos patentų tarnyboje (EPT).


Kada naudinga naudoti PowerBOX -ą


Norite padidinti savo automobilio galią, bet dėl kokių nors priežasčių norite išvengti vidinio įsikišimo, tai mūsų modulis jums kaip tik. Kadangi modulio pajungimui naudojamos gamyklinės jungtys, tai nesudaro sunkumo sumontuoti ir nuimti modulį prieš tech. aptarnavimą servise, taip pat išmontuoti automobilį parduodant. PowerBOX -ą galite įsigyti pas mūsų produkcijos platintojus ir lengvai sumontuoti.


Kokio efekto galite tikėtis


            Susimontavus Vtech Tuning pagamintą skaitmeninį jėgos modulį efektas bus artimas kaip ir atlikus automobilio variklio Chip-tuning-ą. Pagrindinė PowerBOX -o paskirtis automobilio variklio galios padidinimas 15-20%  ir iki 25% sukimo momento padidinimas. Modulio pagalba padidinus automobilio galią ir sukimo momentą, priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus galite tikėtis ir degalų sunaudojimo sumažėjimo. Dėl montažo paprastumo modulius siūlome visiems varikliams, o labiausiai tiems, kurių borto kompiuteriai nepersiprogramuoja.


Veikimo principas

PowerBOX -as (jėgos modulis), tai skaitmeninis elektroninis įrenginys montuojamas į liniją valdančią ir kontroliuojančią kuro siurblio būseną dyzeliniame variklyje. Į jėgos modulį įmontuotas mikroprocesorius nustato reikiamą kuro kiekį ir reguliuoja kuro siurblio darbą valdymo signalais į CAN-Bus (prietaisą, valdantį variklį – VP44PSG5) arba netiesiogiai (TDI PD, V30, Denso-VP, VP44PSG16, kaikurie common rail) arbatiesiogiai (common rail, VP37). Momentinis slėgio padidinimas nežymiai pakelia įpurškimo spaudimą 0,1-0,15 bar.

 
Vtech Tuning skaitmeniniai technologiniai sprendimai: ADPS


Mūsų skaitmeniniai moduliai pagaminti remiantis mūsų pačių  sukurta technologija ADPS - "Advanced Digital Processing System" - pažangūs skaitmeniniai procesai reiškia, kad nei vienas iš modulių nepakeis savo charakteristikų nei laikui bėgant, nei dėl temperatūrų poveikio. PowerBOX -ai ilgaamžiai ir atsparūs visiems išoriniams trukdžiams. Dešimties tūkstančių kartų per sekunde sparta modulio mikroprocesorius perskaičiuoja jūsų variklio valdymo būdus, optimizuodamas variklio veikimą, kartu saugodamas jį nuo  perkrovų ir pirmalaikio susidėvėjimo. Mūsų sprendimai yra vieninteliai, kurie paremti technologija, garantuojančia saugumą ir gerus rezultatus.
 

    EcoBOX -as mažina kuro sąnaudas

                Įmonė "V-Tech Tuning" - tai ne tik lenktyniniai automobiliai, variklių galios didinimas, bet ir skaitmeniniai moduliai EcoBOX -ai, skirti dyzeliniams varikliams, mažinantys kuro sąnaudas ir nedaug padidinantys variklio galią. Sumontavę mūsų siulomą skaitmeninį modulį į savo automobilį, taupydami kurą sumažinsite savo išlaidas, taip pat sudegindami mažesnį kiekį degalų mažiau teršite aplinką, nes jūsų automobilis taps ekologiškesnis. EcoBOX-ai programuojami konkrečiam automobilio modeliui, jų programinė įranga tikrinama ir tobulinama mūsų įmonėje naudojant mūsų pačių gaminamus automobilinius Dyno stendus. Naudodamas gamyklines kuro įpurškimo kortas EcoBOX-as jas modifikuoja tokiu būdu, kad pagerintų variklio darbą ir sumažintų degalų sąnaudas.
Pagrindinai šio tipo skaitmeninių modulių naudotojai yra taksi paslaugas teikiantys tinklai, didelius automobilių parkus turinčios įmonės Vokietijoje, Lenkijoje. Skaitlingiausi mūsų modulių naudotojai yra individualūs asmenys, norintys taupyti išlaidas kurui, tuo pačiu pagerinant variklio darbą. Jeigu Jūs norėsite sumažinti kuro sąnaudas nuo 8% iki 12%, pakelti variklio galią ir padidinti sukimo momentą iki 10%, tai mūsų skaitmeninis modulis EcoBOX-as yra tas prietaisas, kurio pagalba Jūs tai galite pasiekti.

Kaip tai dirba:


  EcoBOX-as pajungiamas į kuro padavimo valdymo grandinę common rail ir analizuoja inžektorinių  (įpurškimo) siurblių slėgio daviklių parodymus, lygina juos su duomenimis gamyklineje kortoje ECU (engine control unit), reikiamai modifikuoja.   EcoBOX-as ruošiamas kiekvienam automobilio modeliui, nes į skaitmeninį modulį įrašoma originalios programos kopija.
EcoBOX-as nežymiai pakelia įpurškiamo kuro slėgį kai variklis dirba padidinta apkrova automobiliui greitėjant ar įkalnėse ir sumažina, kai variklis dirba tolygiai automobiliui važiuojant pastoviu greičiu, momentais kai gamyklinė charakteristika netolygi, skaitmeninis modulis ją išlygina.
Sumontavus EcoBOX-ą ramaus važiavimo metu variklis dirba tyliau ir stabiliau, kai jūs norite padidinti automobilio greitį ir atlikti lenkimo manevrą EcoBOX-as pakelia automobilio galią, jus pajaučiate lyg papildomai pasijunge "overboost".
Lyg ir viskas paprasta, bet taip nera. Norint pasiekti tai, ką išvardinome reikia i EcoBOX-ą irašyti originalią programą su gamyklinemis kuro slėgio kortomis, sumontuoti greitą mikroprocesorių, suprogramuoti modulį taip, kad paruoštas EcoBOX-as konkrečiam dyzeliniam varikliui analizuotų daviklių duomenis, lygintų su gamyklinėmis kuro kortomis ir reikiamai modifikuotų valdymo signalus. Tik remiantis tiksliais jūsų automobilio duomenimis ir variklio valdymo programa, individualiai priderintas EcoBOX-as gali buti maksimaliai efektyvus.
            Sumontuoto EcoBOX-o eksploatacijos pradžioje kuro ekonomijos efektas truputį mažesnis nei laukiamas. Skaitmeninis modulis suprogramuotas taip, kad automatiškai prisiderintų prie esamo variklio parametrų - tada sulauksime dar kelių procentų kuro sąnaudu sumažejimo.
Ko galima tiketis:

  • Kuro sanaudų sumažėjimas - iki 12%.
  • Sukimo momento padidėjimas - iki 10%.
  • Tylesnis variklio darbas mažomis variklio apsukomis ir mažomis apkrovomis.
  • Švelnesnis automobilio pagreitėjimas ir pagreitėjimo laiko sumažėjimas.
  • Greitas modulio montažas, gamyklinės jungtys, montažo instrukcija.

Kiek tai sutaupo ir kaip galima įsigyti:

skaičiavimai 2008 06 01 dienos kuro kainomis.
Pirmas pavyzdys - jusu komercinis automobilis (mūsų pavyzdyje miesto maršrutinis mikroautobusas)  vidutiniškai sunaudoja apie 11l/100km. Sumontavus mūsų siulomą EcoBOX-ą kuro sąnaudos sumažės 9% (optimistinis variantas, gali buti iki 12%), tai yra 0,99 l/100km, komercinis automobilis per metus nuvažiuoja apie 100000 km, dyzelino kainai esant 4,30 Lt už litrą, per metus sutaupysite apie 4257,- Lt, EcoBOX-as atsipirks per tris menesius (EcoBOX-o kaina 1050,-Lt be PVM), priedo jus važinėsite galingesniu automobiliu mažiau teršdami aplinką.
Antras pavyzdys - jūsų automobilis vilkikas vidutiniškai sunaudoja apie 34 l/100km. Sumontavus mūsų siulomą EcoBOX-są kuro sąnaudos sumažes 9% (optimistinis variantas, gali buti iki 12%), tai yra 3,06 l/100km, komercinis automobilis per metus nuvažiuoja apie 120000 km, dyzelino kainai esant 4,30 Lt už ltr, per metus sutaupysite apie 16800,- Lt, EcoBOX-as atsipirks mažiau ne per du mėnesius (EcoBOX-so kaina 2070,-Lt be PVM), taip pat jūs važinėsite galingesniu automobiliu mažiau teršdami aplinką.


Ką dar būtina žinoti:

  • EcoBOX-as negali būti naudojamas su kitais BOX-ais, nesvarbu kieno jie būtų gamybos, taip pat negali būti sumontuoti į automobilius, kuriems buvo atliktas chip-tuningas. Montuojamas i konkretų automobilį, kuriam EcoBOX-as yra pagamintas.
  • EcoBOX-ai gaminami konkrečiam varikliui ar variklių grupei, jie neskirti naudoti su kitais varikliais, nes geriausius rezultatus galima pasiekti tik naudojant juos pagal paskirti.
  • Didelėms transporto įmonėms keičiant seną automobilių parką į naujus automobilius su common rail sistema, galime jau turimus EcoBOX-us perprogramuoti naujiems automobiliams.