www.v-tech.lt
CHIP-TIUNINGas

Tai variklio galios didinimas, modifikuojant variklio elektroninę valdymo programą.    Papildoma galia bei didesnis sukimo momentas leidžia savininkui pajusti automobil

į kitokį-   geitesnį, manevringesnį, ir kas ne mažiau svarbu, sunaudojantį mažiau kuro.

       Chip-tiuningas suteikia galimybę išnaudoti variklio resursus, kurie buvo nepanaudoti gamintojo. Masinėje automobilių gamyboje gamintojai neturi galimybės pasiekti maksimalų variklio efektyvumą. Turėdama ilgametę patirtį modernizuojant variklio valdymo programas, bei gaudama begalę prašymų, kompanija V-tech pradėjo tyrimus, o vėliau ir gamybą programų, gerinančių variklio dinamines ir ekonomines savybes.

 

Pats žodis „chip tuning“ reiškia variklio valdymo programos modifikavimą. Programa įrašoma į integralinę schemą, vadinamą Eprom arba Flash. Šiuolaikiniuose automobiliuose elektroninės atminties perprogramavimas dažniausiai vykdomas per diagnostinę jungtį OBD, naudojant specialią programavimo įrangą. Kai kada tenka išlituoti atminties mikroschemą, kad būtų galima ją perprogramuoti. Bet nepriklausomai nuo metodo, rezultatas bus tas pat- galios ir sukimo momento padidėjimas!

 Pagal  automobilių variklius, programas galima skirstyti į dvi pagrindines kategorijas:

  •  varikliams su turbina
  •  atmosferiniams varikliams

Kadangi varikliams su tubina efektas buna 3-4 kartus didesnis, nei atmosferiniams varikliams, skirtingos ir chiptiuningo kainų kategorijos, įskaitant ir mažo litražo automobilius.

        V-tech chip-tiuningo pasiūlymas

Mūsų pasiūlymas skirtas ne tik individualiems klientams, bet ir profesionaliems tiuninguotojams, bei atstovams.

·            Individualiems klientams

Mes galime perprogramuoti Jūsų automobilio variklio valdymo programą, suteikdami pageidaujamą galią ir sukimo momentą. Perprogramuoti įmanoma praktiškai visų gamintojų automobilius, kuriuose sumontuota elektroninė kuro padavimo (inžektoriais) sistema, prisijungiant prie diagnostikos jungties (OBD ir CANBUS) arba tiesiogiai perprogramuojant valdymo bloko atminties mikroschemą.

·            Profesionaliems tiuninguotojams ir atstovams

Mes siūlome greitą (trunkantį apie valandą) ir efektyvų Jūsų atsiūstų valdymo programų perprogramavimą. Pas mus Jūs galite įsigyti pilną įrangos komplektą, kuris Jums bus reikalingas kaip atstovui ( programavimo sistemos per diagnostines jungtis OBD ir CANBUS, variklio draiverių programatoriai, atminties programatoriai ir t.t.) Bendravimas ir pasikeitimas informacija vykdomas on-line režimu, interneto pagalba, kas įgalina išsiūsti ir gauti modifikuotas programas iš bet kurio kompiuterio, turinčio interneto ryšį. Norime pažymėti, kad visos atsiunčiamos mums programos modifikuojamos tik individualiai (!) , esant galimybei pagal kliento pageidavimus. Naują programą išsiūsime Jums valandos bėgyje, skaičiuojant nuo gavimo momento. Netgi šešetadieniai ar vėlyvas laikas nebus kliūtimi, kad pateisinti kliento lūkesčius!