www.v-tech.lt
VILKIKAI
SPECIALUS PASIŪLYMAS KROVINIŲ PERVEŽIMO ĮMONĖMS

Edmundas mob.tel. +370 68600340  (visoje Lietuvoje)

el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Audrius mob.tel. +370 68686353  (visoje Lietuvoje)

el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Tai ne stebuklai ir ne pasakos, šiandien tai realu!


Pagal gamintoją ir modelį, pasitikrinkite čia:

 

• Jūsų vilkikų varikliai lengviau užsives.

 

• Variklių darbas bus švelnesnis.


• Padidės variklio galia ir sukimo momentas, ko pasekoje automobilis lengviau įveiks įkalnes, bus greitesnis lenkiant, lengviau įsibėgės.

 


• Galia padidės iki +50÷100 AG, o sukimo momentas iki +300÷400 Nm.


• Sumažės degalų sąnaudos -8÷12%.

Modifikuojant variklio valdymo programą: taip populiariai vadinamas chip-tiuningas. Nuskaitome gamyklinę borto kompiuterio programą ir ją pakeitę pagal užsakovo pageidavimą, įrašome pakeistą atgal į borto kompiuterį.

 

Kodėl tai Jums naudinga – tarkime Jūsų vilkikas vidutiniškai sunaudoja apie 34l/100km ir per metus nuvažiuoja 120000 km. Modifikavus borto kompiuterio valdymo programą kuro sąnaudos sumažės -8÷12%, Jūsų investicijos atsipirks per tris - keturis mėnesius, taip pat Jūsų automobiliai bus galingesni, mažiau terš aplinką, greičiau įveiks maršrutą.

Pavyzdžiui: vilkikui DAF 105.410 padidinus galią +20 AG, jaučiamas galios padidėjimas, o kuro sąnaudos sumažėja -8÷12%, o padidinus galią nuo 410 AG iki 460 AG, galios padidėjimas yra labai ryškus, o kuro sąnaudos išlieka nepakitusios.

Darbai atliekami užsakovui patogiu laiku, užsakovui patogioje vietoje, darbų trukmė ~1,5 val., programavimo darbai vykdomi pasijungus per diagnostikos jungtį, neišmontuojant ir neardant borto kompiuterio.